Alumínium összecsukható zöldségkosár
Leírás
Műszaki paraméterek
Alumínium összecsukható zöldségkosár
| Név | Alumínium összecsukható zöldségkosár |
| Típusszám | XJG8071 |
| Kapacitás | 35L |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Kosár mérete | 38*29*30cm |
| Nyitott méret | 42*36*90cm |
| Csomagolási méret | 92*39*59cm, 7db kartondobozban |
| Tartály | 925db 20GP-ben, 2448db 40HQ-ban |
| Anyag | Alumínium ötvözet |
| Kerék | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 db |
Ez az alumínium összecsukható zöldséges bevásárlókocsi aeroalumínium anyagból készült, így nagyon tartós és könnyű.
A fő keret meghosszabbított része fogantyúként szolgál, így könnyebben tolható és húzható.
35 literes űrtartalmával megfelelő helyet biztosít a különféle cuccok szállításához. A kerék kialakítása kényelmesebbé és munkatakarékosabbá teszi a mozgatást és szállítást.
Csak egy másodpercet vesz igénybe az összecsukása és kinyitása, könnyen kezelhető.
Ez a kocsi használható bevásárlásra, mosásra, kempingezésre stb.

Az alumínium összecsukható bevásárló zöldségkocsi előnyei
1. Könnyű, könnyebben hordható, mint a fém anyag
2. Két forgó kerékkel, könnyen gördül
3. Nagy kapacitás, sok elemet be tud tenni
4. Összecsukható, autóban vagy szekrényben tárolható, helytakarékos
Üzemünk története
1997 májusában megalapították a Jiaxing xingteng Plastic Co., Ltd.-t.
2002 májusában megalapították a Jiaxing xingteng Caster Co., Ltd.-t.
2006 februárjában a világ minden táján kérelmezte a „TENG” védjegyet
2008 júliusában megszerezte az ISO9001-2000 nemzetközi minőségbiztosítási rendszer tanúsítványát
2011 májusában teljesíti a BV auditját
Március 2017-én megkapta a ROHS 2.0 tanúsítványt
2019 szeptemberében megalakult az Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020 augusztusában a Xingteng újabb találmányi szabadalmat kap, amelyet az Egyesült Államok szabadalmi hivatala engedélyezett.

Tanúsítványok
A Jiaxing Xingjie jóváhagyott tanúsítványokkal rendelkezik az ISO9001, ISO14001, ROHS, szabadalmak "TENG" védjegye, SGS stb.
2020. május 13-án a Huazhi Certification Co., Ltd. a vállalat összes részlegének és valamennyi alkalmazottjának szakadatlan erőfeszítései és szoros együttműködése után átadta a Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. szellemitulajdon-kezelési rendszer tanúsítványát, és kiadta a szellemi alkotást. ingatlangazdálkodási rendszer Tanúsítvány, a tanúsítás körébe tartozik: tervezés és fejlesztés, görgők gyártása, értékesítése, valamint a fenti folyamat beszerzéséhez kapcsolódó szellemi tulajdon kezelési tevékenység.

Népszerű tags: alumínium összecsukható bevásárló zöldség kosár, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagykereskedelem, olcsó, ár, eladó
Egy pár
Alumíniumötvözet bevásárlókosárKövetkező
Alumínium bevásárlókosárA szálláslekérdezés elküldése










