Leírás
Műszaki paraméterek
Összecsukható, összecsukható kocsi kocsi
Eleged van abból, hogy sok táskával a kezedben és karodban cipelkedsz vásárlás vagy utazás közben? Belefáradt a lépcsőzésbe, miközben a szatyrokat a kezében hordja, amikor visszatért a szupermarketből? A Jiaxing Xingjie Machinery által gyártott összecsukható, összehajtható kocsikocsi nagyot változtathat az életében!
Legyen szó élelmiszerboltról, mosodáról, vagy csak áruk szállításáról A pontból B pontba, az összecsukható, összecsukható kocsi minden városlakó egyik legnagyobb öröme. Sokan szeretettel „nagymama kocsikként” emlegetnek, csak vigyenek be egy rakomány élelmiszert a boltba és onnan vissza, hogy felismerjék ezeknek a kocsiknak a szükségességét és hasznosságát. (Ha valaha is úgy érezted, hogy eltörik a karod a vásárolt súlytól, tudod, miről beszélek...)
Ahogy a személyes bevásárlókocsik egyre népszerűbbek, az évek során az újdonságok felhasználóbarátabbá tették őket, és ma már sok termékben megtalálhatók a kivehető táskabélések, fedett betétek és kerekek, amelyek segítségével elegánsabb módon léphet fel az emeletre.
Termék leírás
| Név | összecsukható, összecsukható kocsi kocsi |
| Modell | XJG8066 |
| Kapacitás | 42L |
| Terhelhetőség | 70 kg |
| Súly | 3,55 kg |
| Kosár mérete | 30*30*45cm |
| Nyitott méret | 94*45*42cm |
| Csomagolás mérete | 100*38*36cm/9db |
| Anyag | Vascső festékbevonattal |
| Kerék | 63mm/90mm, PP/PP, PVC |

Összecsukható, összecsukható kocsi kocsi tulajdonságai
1. Megfelelő űrtartalom: 42 literes térfogatával ez az összecsukható, összecsukható kocsi sokféle árut képes szállítani, ami nagy segítséget jelent mindennapi életünkben.
2. Kiváló minőség: A rozsdamentes acél vázszerkezet jó szilárdsággal és tartóssággal rendelkezik.
3. Forgó kerék: A négy tengelyes kerék kialakításával a guruló bevásárlókocsi könnyen és gördülékenyen halad át különféle terepen.
4. Kényelem: Az összecsukható kialakítás könnyen hordozható vagy tárolható. Az összecsukható keret lehetővé teszi, hogy a kocsi kevesebb helyet foglaljon tárolás közben.
5. Többfunkciós: Nagyon alkalmas napi élelmiszerboltokhoz, bevásárláshoz, ruhafelvételhez vagy napi szállításhoz. Nagyon alkalmas metróval vagy gyorsan a sarki élelmiszerboltba, helyi piacra, pékségbe vagy kisboltba is.
Népszerű tags: összecsukható, összecsukható kocsi, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagykereskedelem, olcsó, ár, eladó
Következő
Guruló, összecsukható bevásárlókosárA szálláslekérdezés elküldése









