Összecsukható fém kosár
Leírás
Műszaki paraméterek
Az elmúlt években új divattá vált mindenféle összecsukható bevásárlókocsi behúzása a szupermarketbe történő vásárláshoz, és egyre népszerűbbek az összecsukható fémkocsik. Mert a stílusos, szép és praktikus bevásárlókosár nem csak a kezét és a vállát szabadítja fel, hanem a divat élvonalába is állít.
Az összecsukható bevásárlókocsik használata kényelmesebbé teszi az idősek életét. Tökéletes városi és városi élethez, napi bevásárláshoz, ruhanemű átvételhez, akár szabadban is használható, például kempingezéshez. Összecsukható, könnyen tárolható autóban vagy otthon. Fel tud mászni a lépcsőn, így könnyű.
termék leírás
| Név | összecsukható fém kocsi |
| Modell | XJG8067 |
| Kapacitás | 42L |
| Terhelhetőség | 70 kg |
| A kosár súlya | 3 kg |
| Kosár mérete | 30 * 30 * 45cm |
| Nyitott méret | 89 * 45 * 39cm |
| Csomagolási méret | 100*38*36 cm, 9db/karton; 1842db/20GP, 4473db/40HQ |
| MOQ | 2090 db |
| Anyag | Vascső festékbevonattal |
| Kerék | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Összecsukható fém kocsik jellemzői
1. A kocsi mérete 30 * 30 * 45 cm, 42 literes nagy kapacitást biztosít, sok cuccot képes szállítani.
1. Erős szerkezet: Kiváló minőségű és erős fémet használunk, így ez az összecsukható bevásárlókocsi hosszú ideig és gyakran használható.
3. Tartós kerekek tengellyel: A tengelyes kerekek megkönnyítik a kocsi gördülését göröngyös járdán, strapabíró, erős ill.
4. Összecsukható kialakítás: Az összecsukható fémkocsi egyszerűvé és gondtalanná teszi a szállítást és tárolást. A kocsit összecsukhatóra és laposra terveztük, így nem foglal sok helyet.
5. Többfunkciós: Ezt a kocsit nem csak mosodákból és élelmiszerboltokból származó tárgyak szállítására használják, hanem kempingfelszerelések és kerti szerszámok szállítására is. Széles körben használják irodai dokumentumokban, bőröndökben, palackozott vízben, strandfelszerelések konyhai beszállítóiban.
Üzemünk:
A Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. egy modern cégcsoport, amely a Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd.-ből és az Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.-ből áll, amely független kutatás-fejlesztéssel, független gyártással és független értékesítési csapattal rendelkezik.
Szolgáltatási alapelv: "A legmegfelelőbb áron és tökéletes szolgáltatásokkal, a legjobb termékek biztosítása érdekében"
Üzleti filozófia: "Profi, tisztesség, megbízható"
Őszintén hívja meg partnereit a világ minden tájáról, hogy teljes szívvel működjenek együtt, és teremtsenek egy szebb jövőt!

Tanúsítványok:
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, szabadalom stb.

Népszerű tags: összecsukható fém kocsi, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, nagykereskedelmi, olcsó, ár, eladó
Következő
Nagy összecsukható kocsi kerekekkelA szálláslekérdezés elküldése











