Fém összecsukható poggyász bevásárlókocsi
Leírás
Műszaki paraméterek
Fém összecsukható poggyász bevásárlókocsi
A fém összecsukható poggyász bevásárlókocsi kiváló minőségű festékkel van bevonva, és alig kap rozsdát. A 109 literes nagy kapacitásnak köszönhetően képes szállítani a tárgyakat. A négy forgatható kerék megkönnyíti a kocsi húzását és tolását, kényelmes mozgatáshoz és szállításhoz. Összecsukása és kinyitása mindössze egy másodpercet vesz igénybe, így könnyen tárolhatjuk az autóban vagy a ház szekrényében, ha nem használjuk. Ez az összecsukható bevásárlókosár ideális választás mindennapi vásárlási életünkben.
termék leírás
| Név | fém összecsukható poggyász bevásárlókocsi |
| Modell | XJG8078 |
| Kapacitás | 109L |
| Terhelhetőség | 30 kg |
| A kocsi súlya | 4,6 kg |
| Kosár mérete | 59*40,5*45 cm |
| Nyitott méret | 103*54*58,5 cm |
| Csomagolási méret | 110*10*52cm, 2db/karton; 870 db/20GP, 2360 db/40HQ |
| MOQ | 870 db |
| Anyag | Vascső festékbevonattal |
| Kerék | 240mm/130mm; PP/EVA |







Csomagolás:
A csomag részletei: A csomagolás személyre szabható az ügyfél kérésére.
Szállítási részletek: A megrendelt mennyiségtől függ, általában 20-25 napot vesz igénybe a megrendelés megerősítése után.
Szállítás:
Ha sürgős az idő, a kis csomagokhoz a legmegfelelőbb expresszet választjuk.
Légi vagy tengeri árut szállítunk, ha az áru nehéz és a szállítási idő elegendő
Szállítunk árut a raktárába, ha saját szállítmánya van.
GYIK:
1. Ön gyár vagy kereskedelmi vállalat?
V: 1997 óta professzionális gyártó és kereskedelmi vállalat vagyunk.
2. Kaphatok ingyenes mintákat?
V: Igen, a minták többnyire rendelkezésre állnak, a szállítási költséget fel kell fizetni.
3. Mi a helyzet az ügyfélszolgálattal?
V: Tapasztalt termék szakértővel rendelkezünk, hogy a legjobb szolgáltatást nyújthassuk.
4. Hogyan bízhatok a minőségében?
V: Termékünk megfelelt az ISO9001 minőségi tanúsítványnak, és a terméket évtizedek óta a világ minden táján értékesítik.
Gyárunk előnyei:
1. professzionális bevásárlókocsi gyártó 1997 óta.
2. Ingyenes minta áll rendelkezésre.
3. Rövid átfutási idő
4. R&D; csapat foglalkozik új termékek tervezésével és szabadalmaztatásával
5. ISO9001&erősítő tanúsítvány; 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Szigorú minőség -ellenőrzési rendszer saját fejlett tesztgépünkkel.
7. Szakmai értékesítés utáni szervizcsapat.
8. A kerék normál használata esetén a szerződéses áruk jótállási ideje a szállítás időpontjától számított egy év.
9. OEM& ODM elfogadható.
10. A termékekre vonatkozó nézet elfogadható.
11. A csomag testreszabható.
12. Gyors és hatékony válasz 24 órával.
13. Fizetési feltételek: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, cash.
14. A Teng görgő a görgők és kerekek széles skáláját kínálja&erősítővel.
15. Bármely ügyfél' követelménye elérhető.


Népszerű tags: fém összecsukható poggyász bevásárlókocsi, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagykereskedelem, olcsó
Egy pár
nemA szálláslekérdezés elküldése












