Leírás
Műszaki paraméterek
Az utóbbi években új divat lett a különféle összecsukható, összecsukható kocsik szupermarketbe hurcolása, és egyre népszerűbbek a könnyű összecsukható kocsik. Mert a divatos, szép és praktikus bevásárlókosár nem csak a kezét és a vállát szabadítja fel, hanem lehetővé teszi, hogy a divat élére álljon.
Termék leírás
| Név | összecsukható összecsukható kocsi |
| Típusszám | XJG8069 |
| Kapacitás | 63L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 2,9 kg |
| Kosár mérete | 52*32*38 cm |
| Nyitott méret | 33*38*58cm (nyél hossza: 42 cm) |
| Csomagolási méret | 44,5*18*67 cm, 2 db/karton. 1043 DB 20GP-ben, 2534 DB 40HQ-ban |
| Kosár anyaga | PP műanyag |
| Rúd anyaga | Alumínium |
| Kerék | 90mm, PP/PVC |
| Szín | színes, igény szerint testreszabható |
| Logó | Fogadja el a testreszabott logót |
| Alkalmazás | Vásárlás, szabadtéri piknik, iroda, iskola stb |

Összecsukható összecsukható kocsi tulajdonságai
1. Nagy kapacitású rakodódoboz.
2. PP anyag: könnyű, mindössze 2,9 kg, 63 literes térfogattal. Alumínium rúd: könnyű és stabil, nem rozsdásodik.
3. Másodpercek alatt kinyílik, mindenki számára könnyen használható.
4. Összecsukva a magassága mindössze 15 cm, helyet és tárolást takaríthat meg az autóban vagy otthoni szekrényben.
5. Sima és néma kerekek, könnyen gördíthetők
6. Különféle színek állnak rendelkezésre, a logó testreszabható.
Előnyeink
1. Egylépéses szolgáltatást, tervezést, gyártást és csomagolást biztosítunk
2. Kiváló minőség, versenyképes ár és jó szolgáltatás
3. Gazdag tapasztalat a kijelzőpolcok tervezésében és gyártásában
4. Környezetbarát anyag, tartós szerkezet

Népszerű tags: összecsukható összecsukható kocsi, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagykereskedelem, olcsó, ár, eladó
Következő
Összecsukható összecsukható kocsiA szálláslekérdezés elküldése











