Összecsukható bevásárlókocsi kerekekkel
Leírás
Műszaki paraméterek
Manapság a szupermarketben történő vásárlás az emberek mindennapi életének nélkülözhetetlen részévé vált', és a kerekekkel összecsukható bevásárlókocsi használata nagyban megkönnyíti a fogyasztókat' bevásárlás.
Az összehajtható és tekerhető kialakítású bevásárlókocsi megkönnyíti az emberek számára a szükséges tárgyak megvásárlását és szállítását, könnyed, autóval ellentétes szállítássá válik. Az egyedi kialakítás pedig kényelmesebbé, praktikusabbá és divatosabbá teszi.
Termék leírás
| Név | összecsukható bevásárlókocsi kerekekkel |
| Típusszám | XJG8069 |
| Kapacitás | 63L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 2,9 kg |
| Kosár mérete | 52*32*38cm |
| Nyitott méret | 33*38*58cm (nyél hossza: 42 cm) |
| Csomagolás mérete | 44,5*18*67 cm, 2 db/karton. 1043 DB 20GP-ben, 2534 DB 40HQ-ban |
| Kosár anyaga | PP műanyag |
| Rúd anyaga | Alumínium |
| Kerék | 90mm, PP/PVC |
| Szín | színes, igény szerint testreszabható |
| Logó | Fogadja el a testreszabott logót |
| Alkalmazás | Vásárlás, szabadtéri piknik, iroda, iskola stb |



Összecsukható bevásárlókocsi kerekekkel
1. A hordozható, összehajtható bevásárlókocsi 52*32*38 cm méretű kihajtva, így 63L helyet biztosít a szerszám és az áruk szállításához.
2. Kiváló minőségű polipropilénből készült, tartós, könnyű és rugalmas szerkezet.
3. Akár 50 kg-ig képes elviselni, a négy forgó kerék kialakítása és az alumíniumötvözet fogantyú megkönnyíti a húzását és szállítását.
4. Hordozható praktikus hordozóként használható vásárláshoz, piknikhez, utazáshoz, grillezéshez stb.
A gyárunkról
1. Több mint 20 éves tapasztalat a hardver és a bevásárlókocsik iparában, kiváló termelési kapacitás. 2019-ben új gyárat alapítottak Anhuiban.
2. A termék felszerelése: Precíziós fröccsöntő gép, bélyegzőgép, szegecsgép, terhelésvizsgáló gép, sópermetező gép, keménységvizsgáló gép.
3. Tapasztalt R&D csapat, professzionális 3D, 2D rendering, prototípus és szerszámozás terén.
4. Szolgáltatási elv:"A legelfogadhatóbb áron és tökéletes szolgáltatásokkal, a legjobb termékek biztosítása". Üzleti filozófia:"Professzionális, Integritás, Megbízható"

Népszerű tags: összecsukható bevásárlókocsi kerekekkel, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, nagykereskedelmi, olcsó, ár, eladó
Következő
Összecsukható kerekes kocsiA szálláslekérdezés elküldése











