Leírás
Műszaki paraméterek
Kímélje meg erőfeszítéseit, és használja a többcélú összecsukható kocsit nehéz tárgyak görgetéséhez. Az összecsukható kocsi gyors és kényelmes tárolóhelyet biztosít szinte bármilyen projekthez. Ez az összecsukható kocsi nehéz, könnyű műanyagból készült, és hosszú ideig segíthet minden nehéz áru szállításában. A bevásárlókocsin található teleszkóp fogantyú megkönnyíti az utazást. A bevásárlókocsi hátsó kerekei simaságot biztosítanak az úton. Ez a bevásárlókosár kiválóan alkalmas élelmiszerek, szerszámok, ruhaneműk, felszerelések stb. betöltésére, hogy sokféle módon segítsen Önnek. Miután befejezte a vásárlást, az összecsukható kocsi összeesik, és könnyen tárolható a házban vagy az autó csomagtartójában.
Termék leírás
| Név | többcélú összecsukható kocsi |
| Típusszám | XJG8069 |
| Kapacitás | 63L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 2,9 kg |
| Kosár mérete | 52*32*38 cm |
| Nyitott méret | 33*38*58cm (nyél hossza: 42 cm) |
| Csomagolási méret | 44,5*18*67 cm, 2 DB/karton. 1043 db 20GP-ben, 2534 db 40HQ-ban |
| Kosár anyaga | PP műanyag |
| Rúd anyaga | Alumínium |
| Kerék | 90mm, PP/PVC |
| Szín | színes, igény szerint testreszabható |
| Logó | Fogadja el a testreszabott logót |
| Alkalmazás | Vásárlás, szabadtéri piknik, iroda, iskola stb |

A többcélú összecsukható kocsi jellemzői
1. Nagy kapacitású rakodódoboz.
2. PP anyag: könnyű, mindössze 2,9 kg, 63 literes térfogattal. Alumínium rúd: könnyű és stabil, nem rozsdásodik.
3. Másodpercek alatt kinyílik, mindenki számára könnyen használható.
4. Összecsukva a magasság mindössze 15 cm, helyet és tárolást takaríthat meg az autóban vagy otthoni szekrényben.
5. Sima és néma kerekek, könnyen gördíthetők
6. Különféle színek állnak rendelkezésre, a logó testreszabható.
Népszerű tags: többcélú összecsukható kocsi, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagyker, olcsó, ár, eladó
Egy pár
Mobil összecsukható kocsiKövetkező
Összecsukható kézi láda fedéllelA szálláslekérdezés elküldése










