Hordozható bevásárlókosár
Leírás
Műszaki paraméterek
Hordozható bevásárlókosár
Eleged van abból, hogy sok táskával a kezedben és karodban mászkálsz vásárlás vagy utazás közben? Belefáradt a lépcsőzésbe, miközben a szatyrokat a kezében hordja, amikor visszatért a szupermarketből? A Jiaxing Xingjie Machinery által gyártott hordozható bevásárlókosár nagyot változhat az életedben!
Ez a Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. által tervezett hordozható bevásárlókocsi PP műanyagból készült, nagyon tartós és könnyű. Űrtartalma 52L, mindennapi használatra tökéletes. Könnyen összecsukható és kinyitható, mindössze 5 másodpercet vesz igénybe, időt és helyet takarít meg. Elöl két univerzális kerékkel és hátul lépcsőző kerekekkel könnyű mozgatni és szállítani, munkakímélő a lépcsőn. Ez a kosár több funkcióval rendelkezik, használható bevásárlókocsiként, tárolódobozként, zsámolyként stb.
Termék leírás
| Név | hordozható bevásárlókosár |
| Típusszám | XJG8122-1 |
| Kapacitás | 52L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 5,66 kg |
| Kosár mérete | H41*Sz35*Ma36,5 cm |
| Nyitott méret | H47*Sz41*Ma41,5 cm |
| Csomagolási méret | H42*Sz42*Ma12 cm, 1 db/karton. 1200 DB 20GP-ben, 2950 DB 40HQ-ban |
| Kosár anyaga | PP műanyag |
| Rúd anyaga | Vas |
| Kerék | lépcsőző kerekek, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logó | Fogadja el a testreszabott logót |


A hordozható bevásárlókosár jellemzői
1. Összecsukható, könnyen tárolható és helytakarékos
2. Gördülő, elöl univerzális kerekekkel, hátul lépcsőző kerekekkel, könnyen gurítható, erőfeszítés nélkül
3. Ülhet, pihenhet vásárlás közben fáradtan.
4. Mászókerekes, soha nem fárad el, amikor nehéz cuccokkal mászik fel a lépcsőn
5. Többfunkciós, használható szupermarketben történő vásárláshoz, utazáshoz, vadon élő kempingezéshez, teherautóhoz, szállítócsomaghoz stb.
Alkalmazása hordozható bevásárlókosárból
1. Tárolás az autóban: Helyezze be az autójába, ahol nagy tárolóhely található, ahol különféle tárgyakat tárolhat, hogy az autó tisztán és rendben tartsa.
2. Kültéri: Tökéletes választás szabadtéri piknikhez, nem csak több dolgot hordozhat, hanem ideiglenes asztalként és zsámolyként is használható étkezéshez és kártyázáshoz, kényelmet és szórakozást hozva a szabadtéri életbe.
3. Bevásárlókosár: Hordhatja a zöldségeket és gyümölcsöket, szabaddá teheti a kezét és a karját vásárláskor, megkönnyítve a vásárlási életét.
4. Irodai használat: dokumentumok, könyvek és egyéb tárgyak tárolására alkalmas, a kerék kialakítása megkönnyíti a mozgatást és javítja a munka hatékonyságát.
5. Üzleti utazás: A kényelmes és kompakt összecsukható bőrönd, a kifejezetten divatos üzletekhez tervezett informatikai táska megkönnyíti és egyszerűvé teszi utazását és kiállítását.


Univerzális kerekek különböző színekben választható

A mi gyárunk
1997 májusában megalapították a Jiaxing xingteng Plastic Co., Ltd.-t.
2002 májusában megalapították a Jiaxing xingteng Caster Co., Ltd.-t.
2006 februárjában a „TENG” védjegy iránti kérelmet nyújtotta be az egész világon
2008 júliusában megszerezte az ISO9001-2000 nemzetközi minőségbiztosítási rendszer tanúsítványát
2011 májusában teljesíti a BV auditját
2017 márciusában megkapta a ROHS 2.0 tanúsítványt
2019 szeptemberében megalakult az Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020 augusztusában a Xingteng újabb találmányi szabadalmat kap, amelyet az Egyesült Államok szabadalmi hivatala engedélyezett.

Népszerű tags: hordozható bevásárlókosár, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, nagykereskedelmi, olcsó, ár, eladó
Egy pár
nemKövetkező
Összecsukható műanyag targoncaA szálláslekérdezés elküldése









