Leírás
Műszaki paraméterek
3 kerekes lépcsőmászó összecsukható kocsi
Eleged van abból, hogy vásárláskor vagy utazáskor sok táskával a kezedben vagy karodban mászkálsz? Eleged van abból, hogy felmászik a lépcsőn, miközben kézben tartja a táskákat, amikor visszaér a szupermarketből? A Jiaxing Xingjie Machinery által gyártott háromkerekű lépcsőmászó kocsi nagy változást hozhat az életében!
Termék leírás
| Név | 3 kerekes lépcsőmászó összecsukható kocsi |
| Típusszám | XJG8122-1 |
| Kapacitás | 52L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 5,66 kg |
| Kosár mérete | L41*W35*H36.5 cm |
| Nyitott méret | L47*W41*H41.5 cm |
| Csomagolási méret | L42*W42*H12 cm, 1 db/karton. 1200 db 20GP, 2950 db 40HQ |
| A kosár anyaga | PP műanyag |
| A rúd anyaga | Vas |
| Kerék | lépcsőmászó kerekek, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Elfogadja a személyre szabott logót |

Jellemzők
Az élelmiszerlépcsők kocsija kiváló minőségű polipropilénből készült, tartós, könnyű és rugalmas szerkezetű, 50 kg -os töltelékkel tölthető. Az elülső két univerzális kerekkel és a hátsó háromkerekű lépcsőmászó kerekekkel a kocsi könnyedén gurul, és könnyű, ha sok táskával a kezében megy fel az emeletre.
Összecsukva a kosár magassága mindössze 11 cm, könnyen tárolható az autó csomagtartójában vagy a ház bármely sarkában.
A tetején van egy huzat, amelyet ülésként használhat, és pihenhet, ha fáradt vásárláskor. Ha a szabadban piknikezésre használják, akkor asztalként vagy székletként is használható, kényelmesebbé téve szabadidős tevékenységeit.
Alkalmazás


Univerzális kerekek

A becsületünk

A gyárunkról
A Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. egy modern csoportvállalat, amely a Jiaxing Xingteng görgők Co., Ltd. és az Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd. társaságból áll, amely független kutatással és fejlesztéssel, független gyártással és független értékesítési csapattal rendelkezik. Van egy profi, hatékony, lelkes, elhivatott és becsületes munkacsoport.
Fő tevékenység: Különböző szupermarket összecsukható kocsik, logisztikai berendezések, műanyag bevásárlókocsik, egyedi hardver rögzítőelemek, csapágyak, görgők, fémformák, fröccsöntő formák és egyéb termékek tervezése, fejlesztése és értékesítése.

GYIK
1. Ön gyár vagy kereskedelmi vállalat?
V: 1997 óta professzionális gyártó és kereskedelmi vállalat vagyunk.
2. Kaphatok ingyenes mintákat?
V: Igen, a minták többnyire rendelkezésre állnak, a szállítási költséget fel kell fizetni.
3. Mi a helyzet az ügyfélszolgálattal?
V: Tapasztalt termék szakértővel rendelkezünk, hogy a legjobb szolgáltatást nyújthassuk.
4. Hogyan bízhatok a minőségében?
V: Termékünk megfelelt az ISO9001 minőségi tanúsítványnak, és a terméket évtizedek óta a világ minden táján értékesítik.
Népszerű tags: 3 kerekes lépcsőmászó összecsukható kocsi, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagykereskedelem, olcsó
Egy pár
Lépcsőmászó használati kosárKövetkező
Lépcsőmászó élelmiszerbolt kocsiA szálláslekérdezés elküldése










