Leírás
Műszaki paraméterek
Összecsukható 3 kerekes lépcsős mászókocsi
Eleged van abból, hogy vásárláskor vagy utazáskor sok táskával a kezedben vagy karodban mászkálsz? Eleged van abból, hogy felmászik a lépcsőn, miközben kézben tartja a táskákat, amikor visszaér a szupermarketből? A Jiaxing Xingjie Machinery által gyártott, összecsukható, háromkerekű lépcsőmászó kocsi nagy változást hozhat az életében!
Termék leírás
| Név | összecsukható 3 kerekes lépcsőmászó kocsi |
| Típusszám | XJG8122-1 |
| Kapacitás | 52L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 5,66 kg |
| Kosár mérete | L41*W35*H36.5 cm |
| Nyitott méret | L47*W41*H41.5 cm |
| Csomagolási méret | L42*W42*H12 cm, 1 db/karton. 1200 db 20GP, 2950 db 40HQ |
| A kosár anyaga | PP műanyag |
| A rúd anyaga | Vas |
| Kerék | lépcsőmászó kerekek, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Elfogadja a személyre szabott logót |

Az összecsukható 3 kerekes lépcsőmászó kocsi jellemzői
1. Az összecsukható kocsiszekrény mérete kinyitva 41*35*36,5 cm, ami megfelelő helyet biztosít a szerszámok és áruk szállítására.
2. Az összecsukható kocsi magassága összecsukás után csak 7 cm, ami kényelmes tároláshoz, vagy asztalként, ülésként vagy lépcsős széken való használatra.
3. Kiváló minőségű polipropilénből készült, erős és tartós, könnyű és rugalmas szerkezet, 35 kg árut képes szállítani. Lépcsőn mászó kerekű kivitel és vasfogantyú, könnyen húzható és szállítható.
4. Többfunkciós, hordozható eszköznek/hordozónak tekinthető vásárláshoz, piknikhez, utazáshoz, grillezéshez stb.
Mi az a lépcsőmászó kerekek?
A lépcsőmászó kerekek, legalább három görgő a szerelőlemezen van elrendezve, így a görgők a lépcsőn való felmászás során sorban érintkezhetnek a lépcsővel, így folyamatosan mozoghatnak a lépcsőn. A lépcsőmászó kocsi használatakor a felhasználónak nem kell felemelnie a bevásárlókocsit, és csak húznia kell a bevásárlókocsit, hogy a kocsi folyamatosan mozogjon a lépcsőn a lépcsőmászó kerekek hatására.
Alkalmazásaz összecsukható 3 kerekes lépcsőmászó kocsi
1. Vásárlódoboz, kényelmesen használható szupermarketben vagy mezőgazdasági termelői piacon, zöldségeket, cuccokat stb
2. Székülés, pihenhet, ha fáradt a vásárláshoz
3. Kültéri: a vad kempingezéshez nem csak a dolgokat hordozhatja, hanem asztalként, ülésként is szolgálhat, kényelmesebbé és kényelmesebbé teheti a szabadtéri életet.
4. Autó tároló: tegye az autóba, tárolhat különböző dolgokat, tisztává és rendezetté teheti autóját.


Univerzális kerekek

A gyárunkról
1. Több mint 20 éves tapasztalat a hardver- és bevásárlókocsiiparban, kiváló termelési kapacitás. 2019 -ben új gyárat alapítottak Anhuiban.
2. Termékfelszerelés: Precíziós befecskendező gép, sajtológép, szegecsgép, terhelésvizsgáló gép, Só spray -bevonó tesztelő gép, keménységvizsgáló gép.
3. Tapasztalt R& D csapat, profi 3D, 2D renderelés, prototípus és szerszámkészítés.
4. Szolgáltatás tétele:&"; A legjobb áron és a tökéletes szolgáltatásokkal, a legjobb termékek biztosítása érdekében &". Üzleti filozófia:&"; Professzionális, integritás, megbízható &";
A mi termékünk
Szupermarket bevásárlókocsi, bevásárlókosár, összecsukható kocsi, logisztikai berendezések, őszirózsák és kerekek
Termék alkalmazása
Autó, motorkerékpár alkatrészek&erősítő; Tartozékok, táskák, tokok&erősítő; Dobozok, bútorok, ipari berendezések&erősítő; Alkatrészek, gyártás&erősítő; Feldolgozó gépek, szerszámok&erősítő; Hardver, kereskedelmi berendezések
Gyártási eszköz
Precíziós befecskendező gép
Bélyegzőgép
Szegecs gép
Tesztelő gép betöltése
Só -permetezés tesztelő gép
Keménységvizsgáló gép

Népszerű tags: összecsukható 3 kerekes lépcsőmászó kocsi, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagykereskedelem, olcsó
A szálláslekérdezés elküldése












