Leírás
Műszaki paraméterek
Gyermek bevásárlókosár
Szórakoztató és praktikus módot keres arra, hogy segítse gyermekét, hogy vigye a saját tárgyait vásárlás közben? Ne keressen tovább, mint a Gyermekkosár!
Ezek a kocsik, amelyeket a praktikum és az édesség szem előtt tartásával terveztek, tágas 33-literes űrtartalommal és gyermekbarát kialakítással rendelkeznek, amely minden bevásárlást még élvezetesebbé tesz. Függetlenül attól, hogy gyermeke segít kiválasztani az élelmiszereket, vagy kiválasztja a saját játékait, a Gyermek bevásárlókosár segít abban, hogy jobban részt vegyen és felelősségteljesebben érezze magát.
Az imádnivaló dizájn élénk színekkel és játékos részletekkel, például rajzfilmfigurákkal rendelkezik, így gyermeke imádni fogja, ha saját bevásárlókosarát mozgathatja. A robusztus felépítésnek és a könnyen megfogható fogantyúnak köszönhetően pedig biztos lehet benne, hogy könnyedén kezelni fogják.
A Kids Bevásárlókosár nemcsak szórakoztató módja annak, hogy gyermeke számára élvezetesebbé tegye a vásárlást, hanem nagyszerű módja annak, hogy megtanítsa a felelősségvállalásra és az önellátásra. Ha megadod nekik a saját kosarukat, amelyet megtölthetnek az általuk választott cikkekkel, segíthetsz nekik megtanulni döntéseket hozni, és döntéseiket átvállalni.
A bevásárlókocsik vezető gyártójaként gyermek bevásárlókosarat gyártunk, melynek imádnivaló kialakítása, nagy kapacitása és robusztus felépítése tökéletes módja annak, hogy szórakoztatóbbá és vonzóbbá tegyük a vásárlást minden korosztály számára.
Termék leírás
| Név | Gyermek bevásárlókosár |
| Típusszám | K100D |
| Kapacitás | 33L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 6,5 kg |
| Méret | 480X320X700mm |
| Csomagolási méret | 760 db 20GP-ben, 2050 db 40HQ-ban |
| Anyag | Acél+műanyag |
| Kerék | 3 hüvelykes, PU |
| Logó | Fogadja el a testreszabott logót |


A mi gyárunk
A Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. egy modern cégcsoport, amely a Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd.-ből és az Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.-ből áll, amely független kutatás-fejlesztéssel, független gyártással és független értékesítési csapattal rendelkezik. Professzionális, hatékony, lelkes, elhivatott és őszinte munkacsoport működik. Jelenleg a cég kereskedelmi skálája napról napra növekszik, ügyfelei pedig a világ minden tájáról. Jó hírnévvel elnyerte a hazai és külföldi ügyfelek bizalmát.
Szolgáltatási alapelv: "A legmegfelelőbb áron és tökéletes szolgáltatásokkal, a legjobb termékek biztosítása érdekében"
Üzleti filozófia: "Profi, tisztesség, megbízható"

Népszerű tags: gyermek bevásárlókosár, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, nagykereskedelmi, olcsó, ár, eladó
Egy pár
nemKövetkező
Gyermekek bevásárlókocsiA szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







