Összecsukható bevásárlókosár kerekekkel
Leírás
Műszaki paraméterek
Összecsukható bevásárlókocsi kerekekkel
Eleged van abból, hogy sok táskával a kezedben és karodban mászkálsz vásárlás vagy utazás közben? Belefáradt a lépcsőzésbe, miközben a szatyrokat a kezében hordja, amikor visszatért a szupermarketből? A Jiaxing Xingjie Machinery által gyártott, kerekekkel ellátott összecsukható bevásárlókocsi nagyot változtathat az életedben!
Ez az összecsukható bevásárlókocsi PP műanyagból készült, nagyon tartós és könnyű. Űrtartalma 52L, mindennapi használatra tökéletes.'. Könnyen összecsukható és kinyitható, mindössze 5 másodpercet vesz igénybe, időt és helyet takarít meg. Elöl két univerzális kerékkel és hátul lépcsőző kerekekkel'könnyen mozgatható és szállítható, munkakímélő, ha lépcsőn megy fel. Ez a kosár több funkcióval rendelkezik, használható bevásárlókocsiként, tárolódobozként, zsámolyként stb.
Termék leírás
| Név | összecsukható bevásárlókocsi kerekekkel |
| Típusszám | XJG8122-1 |
| Kapacitás | 52L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 5,66 kg |
| Kosár mérete | H41*Sz35*Ma36,5 cm |
| Nyitott méret | H47*Sz41*Ma41,5 cm |
| Csomagolás mérete | H42*Sz42*Ma12 cm, 1 db/karton. 1200 DB 20GP-ben, 2950 DB 40HQ-ban |
| Kosár anyaga | PP műanyag |
| Rúd anyaga | Vas |
| Kerék | lépcsőző kerekek, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logó | Fogadja el a testreszabott logót |



Összecsukható kerekekkel ellátott bevásárlókosár jellemzői
Minőségi anyagok-Az összecsukható bevásárlókosár minőségi, strapabíró és környezetbarát polipropilén héjból készült, rozsdamentes vas fogantyúkkal (erősebb és könnyebb), vízszintesen vontatható. A kopásálló és nyomásálló gumikerekek megkönnyítik a gördülést bármilyen útfelületen, és hosszú élettartamot biztosítanak.
Összecsukható kivitel-Az összecsukható praktikus kocsi könnyen összecsukható, mérete 16,1 × 4,3 × 14,2 hüvelyk (kb. 5,66 kg), amely kényelmesen elhelyezhető a hátizsákban vagy a kézben, hogy megfeleljen az aktuális igényeknek. Kényelmesebb a kocsi kibontása bármikor, bárhol. Az összecsukható kézikocsi könnyen tárolható az autó, a fal és a garázs alatt.
A 8 kerekes poggyászkocsi alkalmas lépcsőzésre – a 8 kerekű ketrec 360°-ban elforgatható első kerék kialakítással rendelkezik, amely jobb irányíthatóságot és zökkenőmentes irányváltást tesz lehetővé. Háromszög kombinált kerék frissítése.
Szuper teherbírás – ez az összecsukható kiskocsi nagyobb rakománysúlyt is elbír, mint más bevásárlókocsik. Nehéz és nagy méretű tárgyak elhelyezésére is alkalmas. Terhelhetőség 300 fontig
Többfunkciós, összecsukható bevásárlókocsi 8 kerékkel, nem csak élelmiszerek, kempingfelszerelések, szerszámok szállítására alkalmas. Bőröndök, palackozott víz, sporteszközök, kerti kellékek, strandfelszerelések és konyhai kellékek tárolására is alkalmas. Használható szállításhoz, vásárláshoz, utazáshoz, hordozható tárolóhelyre, ülőbútorként és zsámolyként.
Alkalmazáskihajtható bevásárlókocsi kerekekkel
1. Bevásárló doboz, kényelmesen használható szupermarketben vagy termelői piacon, zöldségeket, cuccokat stb.
2.Széklet, megpihenhet, ha belefáradt a vásárlásba
3.Outdoor: vad kempingezéshez nem csak dolgokat hordozhat, hanem asztalként, ülésként is szolgálhat, kényelmesebbé és kényelmesebbé teszi a szabadtéri életét.
4. Autó tárolása: tedd be az autóba, különféle dolgokat tárolhat, tisztává és rendezettebbé teheti autóját.


Univerzális kerekek különböző színekben választható



A mi gyárunk
1. Több mint 20 éves tapasztalat a hardver- és bevásárlókocsi-iparban, kiváló gyártási kapacitás.
2. Termékfelszerelés: Precíziós fröccsöntő gép, bélyegzőgép, szegecsgép, terhelésvizsgáló gép, sópermetező gép, keménységvizsgáló gép.
3. Tapasztalt R&D csapat, professzionális 3D, 2D rendering, prototípus és szerszámok terén.
4. Szolgáltatási elv:"A legelfogadhatóbb áron és tökéletes szolgáltatásokkal a legjobb termékek biztosítása". Üzleti filozófia:"Professzionális, Integritás, Megbízható"

Népszerű tags: összecsukható bevásárlókosár kerekekkel, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagykereskedelem, olcsó, ár, eladó
Egy pár
Hordozható bevásárlókocsiKövetkező
Kerekes bevásárlókosár időseknekA szálláslekérdezés elküldése












