Élelmiszerbolt kosár kerekekkel a lépcsőhöz
Leírás
Műszaki paraméterek
Élelmiszerbolt kosár kerekekkel a lépcsőhöz
Ez a termék egy 8 kerekű, hordozható, összecsukható bevásárlókocsi, levehető bevásárlótáskával. Kiváló minőségű alumíniumötvözet vázat használ, amely erős és tartós, nem könnyen deformálható, és erős teherbíró képességgel rendelkezik. A rozsdamentes acél csapágykerekek kopásállóak és könnyen mozgathatók. Három kerék úgy van kialakítva, hogy képes legyen lépcsőzni. A kocsi könnyen fel-le tud menni a lépcsőn. Használja a forgatható fogantyú továbbfejlesztett változatát, nem kell lehajolnia a kocsi húzásához, erőfeszítést takarít meg a lépcsőn való felmászáskor. Az első kerék egy univerzális kerék, amely könnyen 360 fokban elforgatható. Az összehajtható kocsitartó kocsivá alakítható nagy tárgyak szállítására. A levehető bevásárlókosár táska és kosár egymástól függetlenül használható. A bevásárlókosárba zöldség, élelmiszer, víz, olaj, gyümölcs és zöldség pakolható. Több funkcióval rendelkezik, alkalmas vásárlásra, átvételre, utazásra, vadkempingezésre stb.
Termék leírás
| Név | élelmiszerbolt kosár kerekekkel a lépcsőhöz |
| Típusszám | XJG8130 |
| Kapacitás | 35L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Kosár mérete | 30*40*31cm |
| Nyitott méret | 34*59*44cm |
| Csomagolás mérete | 92*39*60cm, 7db kartondobozban |
| Tartály | 20GP-ben 900db, 40HQ-ban 2400db |
| Anyag | Alumínium ötvözet |
| Kerék | 90mm, PP/PVC |







Rendelhető színek

A lépcsőkerekekkel ellátott élelmiszerbolt-kocsi jellemzői
1. A lépcsőkerekes élelmiszerbolt kocsi összecsukva 30*44*93 cm méretű, megfelelő helyet biztosítva a különféle áruk szállításához, amikor boltban, szupermarketben vagy termelői piacon vásárol.
2. Az élelmiszerbolt kosár mérete összecsukva 30*8*93 cm, könnyen tárolható bármely sarokban.
3.' kiváló minőségű alumíniumötvözetből készült, tartós és könnyű, könnyen szállítható 35 kg-os áruk.
4. Könnyen nyitható és összecsukható, kényelmesen használható még az idősebbek számára is.
5. Négy univerzális kerék, könnyen mozgatható és gurítható, erőfeszítés nélkül.
6. Nagyon alkalmas napi élelmiszerboltokhoz, bevásárláshoz, ruhanemű átvételhez vagy napi szállításhoz. Nagyon alkalmas metróval vagy gyorsan a sarki élelmiszerboltba, helyi csemegeboltba, pékségbe vagy vegyesboltba is.
A mi gyárunk
1997 májusában megalapították a Jiaxing xingteng Plastic Co., Ltd.-t.
2002 májusában megalapították a Jiaxing xingteng Caster Co., Ltd.-t.
2006 februárjában a világ minden tájáról kérelmezte a „TENG” védjegyet
2008 júliusában megszerezte az ISO9001-2000 nemzetközi minőségbiztosítási rendszer tanúsítványát
2011 májusában teljesíti a BV auditját
2017 márciusában megkapta a ROHS 2.0 tanúsítványt
2019 szeptemberében megalakult az Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020 augusztusában a Xingteng újabb találmányi szabadalmat kap, amelyet az Egyesült Államok szabadalmi hivatala engedélyezett.

Népszerű tags: élelmiszerbolt kosár kerekekkel lépcsőhöz, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, nagykereskedelmi, olcsó, ár, eladó
Egy pár
Lépcsőmászó gördülő kocsiKövetkező
Lépcsőmászó kosár élelmiszerekhezA szálláslekérdezés elküldése











