Leírás
Műszaki paraméterek
Termék leírás
| Név | lépcsőn mászó bevásárlókocsi |
| Típusszám | XJG8130 |
| Kapacitás | 35L |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| A kosár mérete | 30*40*31 cm |
| Nyitott méret | 34*59*44 cm |
| Csomagolási méret | 92*39*60cm, 7db kartondobozban |
| Tartály | 900 db 20GP -ben, 2400 db 40HQ -ban |
| Anyag | Alumínium ötvözet |
| Kerék | 90 mm, PP/PVC |







Színek állnak rendelkezésre

A lépcsőmászó bevásárlókocsi jellemzői
Egyedülálló lépcsőmászás: A kerekekkel ellátott bevásárlókocsik 3 forgó kerékkel vannak felszerelve, amelyeket kifejezetten a lépcsőzéshez használnak. A kerekek jó teljesítményt nyújtanak különböző terepeken, például lépcsőn, fűben, szennyeződésben és kavicsban.
Kiváló minőség: szilárd alumínium vázszerkezet, szilárdsággal és tartóssággal. Levehető, vízálló Oxford szövetkendővel.
Kényelem: Az összecsukható kialakítás könnyen hordozható vagy tárolható. Az összecsukható keret lehetővé teszi, hogy a kocsi kevesebb helyet foglaljon el tároláskor.
Többfunkciós: Nagyon alkalmas napi élelmiszerüzletekhez, bevásárláshoz, ruhafelvételhez vagy napi szállításhoz. Nagyon alkalmas metróval vagy gyorsan a sarki élelmiszerboltba, a helyi csemegeáruházba, pékségbe vagy kisboltba is.
Üzemünk
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. egy modern csoportvállalat, amely a Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. -ből áll. és az Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., amely független kutatással és fejlesztéssel, független gyártással és független értékesítési csapattal rendelkezik.

Miért mi
1. professzionális bevásárlókocsi gyártó 1997 óta.
2. Ingyenes minta áll rendelkezésre.
3. Rövid átfutási idő
4. R&D; csapat foglalkozik új termékek tervezésével és szabadalmaztatásával
5. ISO9001&erősítő tanúsítvány; 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Szigorú minőség -ellenőrzési rendszer saját fejlett tesztgépünkkel.
7. Szakmai értékesítés utáni szervizcsapat.
8. A kerék normál használata esetén a szerződéses áruk jótállási ideje a szállítás időpontjától számított egy év.
9. OEM& ODM elfogadható.
10. A termékekre vonatkozó nézet elfogadható.
11. A csomag testreszabható.
12. Gyors és hatékony válasz 24 órával.
13. Fizetési feltételek: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, cash.
14. A Teng görgő a görgők és kerekek széles skáláját kínálja&erősítővel.
15. Bármely ügyfél' követelménye elérhető.
Népszerű tags: lépcsőmászó bevásárlókocsi, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, nagykereskedelem, olcsó, ár, eladó
Egy pár
Lépcsőmászó összecsukható kocsiKövetkező
Összecsukott bevásárlókocsi fogantyúvalA szálláslekérdezés elküldése











